دستگاه چاپ بنر چه کاربردی دارد

دستگاه چاپ بنر یکی از پرطرفدارترین و مهمترین ابزار در صنعت تبلیغات جهت چاپ متریالهای تبلیغاتی در ابعاد بزرگ میباشد.

دستگاه بنر می‌تواند نقش مهمی در بازدهی و کسب درآمد یک کارگاه شخصی یا صنعتی داشته باشد و توجه به عوامل مختلفی می‌تواند کارایی این دستگاه را تحت تأثیر قرار دهد. کسانی که با دستگاه  بنر آشنایی دارند یا حتی فقط آن را دیده باشند، می‌دانند که این دستگاه از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است و هر کدام از این قسمت‌های می‌توانند کارایی دستگاه را به شکل خاصی تحت تأثیر قرار دهند. از طرفی عواملی مانند رزولوشن چاپ، سرعت چاپ و عملکرد پایدار دستگاه در شرایط مختلف را می‌توان به عنوان معیار کارایی یک دستگاه چاپ بنر دانست.

بنابراین بازدهی و کارایی یک دستگاه چاپ فلکس  را می‌توان به عنوان یک معیار مناسب برای انتخاب و خرید دستگاه برگزید و هنگام خرید آن به این فاکتورها توجه داشت. در مطالب قبلی به عوامل مؤثر بر انتخاب دستگاه بنر و همچنین تأثیر آن بر کسب درآمد یک کارگاه پرداختیم؛ اما این کارایی به چه عوامی بستگی دارد؟ آیا می‌توان کارایی یک دستگاه را بهبود بخشید؟ توجه به چه قسمت‌هایی می‌تواند کارایی صددرصدی دستگاه را تضمین کند

دستگاه چاپ بنر یا دستگاه اکوسالونت

اگر به تازگی قصد سرمایه گزاری در این صنعت را دارید شاید برای شما سوال بزرگی است که چه مدل دستگاهی خرید کنید؟

دستگاه اکوسالونت یا دستگاه کونیکا یا دستگاههای سالونت . برای اطلاع شما باید عرض کنیم تفاوت فاحش و فراوانی بین نحوه کارکرد این دستگاهها وجود ندارد.نکته مهم مدل سفارشات شما است که نقشی اساسی در انتخاب دستگاه ایفا میکند.

اگر مرکز تابلوسازی هستید و سفارشات تابلو فلکس و یا بنر های سایز عریض دارید که در فضای خارجی استفاده میشود پیشنهاد ما استفاده از دستگاه های چاپ و فلکس کونیکا یا سیکو و یا سایر هدهای صنعتی است . ولی اگر دفتر فنی هستید که سفارشات کوچک و یا سفارشات بسیار با کیفیت نیاز دارید شما باید دستگاه اکوسالونت انتخاب نمایید.

 

دریافت فایل لیست قیمت دستگاهها و ماشین آلات

 

 

همکاران ما در سیمای شهر آماده ارائه مشاوره های تخصصی برای داشتن بهترین انتخاب شما هستند.پس فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

دستگاه چاپ بنر می‌تواند نقش مهمی در بازدهی و کسب درآمد یک کارگاه شخصی یا صنعتی داشته باشد و توجه به عوامل مختلفی می‌تواند کارایی این دستگاه را تحت تأثیر قرار دهد. کسانی که با دستگاه های بنر آشنایی دارند یا حتی فقط آن را دیده باشند، می‌دانند که این دستگاه از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است و هر کدام از این قسمت‌های می‌توانند کارایی دستگاه را به شکل خاصی تحت تأثیر قرار دهند. از طرفی عواملی مانند رزولوشن چاپ، سرعت چاپ و عملکرد پایدار دستگاه در شرایط مختلف را می‌توان به عنوان معیار کارایی یک دستگاه بنر دانست.

بنابراین بازدهی و کارایی یک دستگاه بنر را می‌توان به عنوان یک معیار مناسب برای انتخاب و خرید دستگاه برگزید و هنگام خرید آن به این فاکتورها توجه داشت. در مطالب قبلی به عوامل مؤثر بر انتخاب دستگاه های چاپ و همچنین تأثیر آن بر کسب درآمد یک کارگاه پرداختیم؛ اما این کارایی به چه عوامی بستگی دارد؟ آیا می‌توان کارایی یک دستگاه را بهبود بخشید؟ توجه به چه قسمت‌هایی می‌تواند کارایی صددرصدی دستگاه را تضمین کند

قیمت دستگاه چاپ بنر

قیمت دستگاه چاپ بنر  تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد و این فاکتورها به شکل مستقیم بر کارایی و عملکرد دستگاه مؤثر هستند. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که عملکرد دستگاه در بهترین حالت خود باعث می‌شود که روند رو به رشد یک کسب و کار با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند و مشتریان بیشتری به کارگاه مورد نظر مراجعه کنند. به همین دلیل قیمت دستگاه های بنر نه‌ تنها یک عامل در خرید آن محسوب می‌شود، به صورت غیرمستقیم نیز می‌تواند معیاری برای سنجش کیفیت و کارایی دستگاه باشد.

بیشتر بخوانید : قیمت دستگاه بنر و عوامل موثر بر آن

زمانی که قیمت دستگاه بنر  را مورد بررسی قرار می‌دهیم، بدین معنی است که شرایط مختلف حاکم بر دستگاه را در موقعیت‌های مختلف درک کرده و تأثیر آنها بر دریافت بیشترین کارایی را می‌دانیم.

دستگاه چاپ بنر

برای اطلاع از مشخصات و قیمتهای انواع دستگاههای سیمای شهر میتوانید به راحتی فرم زیر را تکمیل نمایید و از این اطلاعات بهره مند شوید.

چه گزینه هایی برای خرید دستگاه چاپ بنر وجود دارد

اصولاً خرید دستگاه های چاپ بنر ممکن است به شکل های مختلفی صورت می گیرد و انتخاب روش آنها به میزان وضعیت مالی خریدار و همچنین گزینه هایی که شرکت فروشنده برای محصولات خود انتخاب میکند، بستگی دارد. باید پذیرفت که دستگاه بنر نسبت به سایر دستگاه های کوچک و معمولی از قیمت بالاتری برخوردار است و افراد زیادی توان خرید آن را نخواهند داشت. به همین دلیل، شرکت های فروشنده این دستگاه‌ها، در کنار گزینه خرید نقدی، از گزینه خرید اقساطی دستگاههای چاپ بنر نیز استفاده می کنند و از این طریق به شرکت های نوپا کمک زیادی می کنند.

خرید اقساطی دستگاه چاپ بنر برای گروه‌های کوچک و افرادی که می‌خواهند به تازگی کارگاه خود را راه اندازی کنند، بسیار مهم است. شاید، بسیاری از افراد این موضوع را مطرح کنند که فروشندگان این دستگاه ها بیشتر به فکر افزایش فروش خود و سود و منفعت بیشتر هستند! اگرچه نمی توان منکر این موضوع شود که هر فعالیتی در بازار به منظور افزایش کسب درآمد و فروش صورت می گیرد، اما باید پذیرفت که در کنار آن ها می توان به مسائل دیگری نیز توجه کرد که برای مشتری نیز مناسب است. گزینه خرید اقساطی دستگاه بنر هم چنین فلسفه ای دارد.

اگر از کسانی که به تازگی وارد بازار چاپ شده اند و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستند، سوال شود که چه موضوعی می تواند آنها را در ابتدای راه کمک کند، به احتمال زیاد پاسخ آنها به این صورت است که هزینه اولیه کارگاه پایین بوده و بخشی از سرمایه برای هزینه های جاری شرکت در نظر گرفته شود. گزینه خرید اقساطی دستگاه بنر و این شانس را به آنها می دهد که در فواصل زمانی هزینه خرید دستگاه را بپردازند و از سوی دیگر سرمایه اولیه خود را برای تامین سایر بخش های کارگاه به کار گیرد.

دستگاه بنر
دستگاه بنر

در هر صورت در مورد دستگاه چاپ بنر می توان به موارد مختلفی اشاره کرد که هر کدام از آنها به یک بحث تخصصی و فنی نیاز دارد. اما، به طور کلی با توجه به اطلاعات ذکر شده فوق میتوان در انتخاب دستگاه با دید وسیع تری عمل کرد و یکی از بهترین مارک دستگاه چاپ موجود در بازار را انتخاب کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خرید دستگاه با ما در تماس باشید.

اهمیت برند تولید کننده در فروش دستگاه چاپ بنر

برند تولید کننده در جریان فروش دستگاه چاپ تأثیر گذار است و می‌تواند فاکتورهایی مانند قیمت دستگاه و حتی انتخاب لوازم مصرفی مانند جوهر دستگاههای بنر و هدف آن را تحت تأثیر قرار دهد. شرکت‌هایی که به تولید این دستگاه‌ها فعالیت دارند، برای موارد مصرفی دستگاه پیشنهاداتی مطرح می‌کنند و به خریداران توصیه می‌کند که حتی امکان از چنین ابزارهایی در دستگاه‌های خود استفاده کنند. همچنین وقتی که یک دستگاه توسط یک برند خاص تولید می‌شود و این برند در سطح بازار از مقبولیت و محبوبیت بالاتری برخوردار است، تقاضا برای محصولات این شرکت بالاتر بوده و طبیعتاً قیمت آن را نیز افزایش می‌دهد.

چه برندها و مدل‌هایی در بازار ایران هستند؟

یکی از سوالاتی که در رابطه با فروش دستگاه چاپ بنر مطرح می‌شود و معمولاً یک جواب واضح و مشخص برای آن وجود ندارد، بحث حضور برندها و مدل‌های مختلف یک شرکت در بازار ایران است. خوشبختانه بازار ایران بسیار وسیع است و امکان واردات محصولات مختلف از کشورهای اطراف آن وجود دارد. به همین دلیل تنوع مدل‌ها و برندهای دستگاه‌های چاپ بنر در ایران بسیار بالاست.

البته معروفترین و محبوبترین برندهایی که در حال و حاضر در بازار ایران فعالیت دارند، شرکت‌های تولید کننده هد مانند کونیکا، زار، اپسون، سیکو و اسپکترا هستند که استفاده از آنها در برخی شهرها بیشتر است. مستند فروش دستگاه بنر در اصفهان بیشتر شامل برندهایی مانند کونیکا و اپسون می‌شود که اصلی‌ترین عامل حاضر در این بازار را شرکتی مانند شرکت سیمای شهر بر عهده گرفته است.

البته در کنار برند تولید کننده، مسئله مدل دستگاه‌ها نیز فروش آن‌ها تأثیر گذار است. مثلاً دستگاه بنر کونیکا به صورت دستگاه چاپ کونیکا ۱۰۲۴، دستگاه چاپ کونیکا 512 دستگاه بنر کونیکا ۲۵۶ و جدیدا نیز هد کونیکا 512 آی در بازار موجود است که برای هر کدام از آنها نیاز به یک هد و نازل مخصوص همچنین یک نوع جوهر بنر خاص است. البته مسئله انتخاب جوهر برای این دستگاه‌ها وسیع‌تر از این بحث است که در مطالب بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

X