[kkstarratings]

دستگاه اکوسالونت

امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و چاپ ، استفاده از اکوسالونت و دستگاه اکوسالونت روند پیشرفت بسیار بالایی را داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این روش را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ در نظر گرفت ، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند.

خرید دستگاه اکوسالونت در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید ولی در واقع با یک انتخاب صحیح میتوانید موفقیت خود در بازار را تضمین نموده و برعکس اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید کل موفقی شما متاسفانه امری دست نیافتی خواهد بود.

اگر سفارشات خاص متریالهای خاص و مشتری های خاص دارید هرگز به سراغ دستگاههای ارزان قیمت و بی کیفیت نروید چراکه حتما به مشکل خواهید خورد. کیفیت ساخت بدنه به همراه قطعات یدکی با کیفیت و پشتیبانی فروشنده از عوامل اصلی انتخاب شما خواهد بود.

شرکت سیمای شهر با داشتن نماینگی از شرکت های معتبر بالاترین کیفیت دستگاه را به شما ارائه خواهد داد و با انجام آموزشهای لازم جهت بهره گیری هر چه بهتر از ماشین شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد.

دستگاه چاپ اکوسالونت و چاپ بر روی شبرنگ

یکی دیگر از مصارف دستگاه اکوسالونت قابلیت چاپ بر روی شبرنگ خواهد بود.در گذشته ها چاپ بر روی شبرنگ روشی بسیار مشکلی بود.چرا که استفاده از شبرنگ در بسیاری از فیلدهای کاری از جمله برچسب اموال استفاده زیادی داشت .

با ورود دستگاه چاپ اکوسالونت برای چاپ شبرنگ بسیاری از افراد برای چاپ بر روی این متریال پرطرفدار دستگاه چاپ اکوسالونت تهیه کردند.نکته مهم این هست که چاپ بر روی همه مارکها مقدور نیست و بعضی از برندهای بازار به دلیل لایه روی مدیا و یا بعضا چرب بودن سطح جنس فابلیت چاپ ندارند.

دستگاه اکوسالونت عرضه شده توسط سیمای شهر از کمپانی معظم XLF بوده که سالیان طولانی در تولید دستگاه اکوسالونت و دستگاههای فلت بد تخصص بسیار بالایی دارند و دستگاههای این شرکت در 160 کشور جهان عرضه میشود.

دریافت لیست قیمت دستگاهها و ماشین آلات

مشخصات بهترین دستگاه اکوسالونت

بهترین دستگاه اکوسالونت یک معیار کیفی و سنجش بدون مقدار کمی مشخصی است که با توجه به عملکرد دستگاه صورت می‌گیرد. این سنجش به صورت یک آزمون کیفی انجام می‌شود که با توجه به مهارت اپراتور و همچنین سابقه کار وی در کار با این دستگاه‌ها انجام می‌گیرند. به عنوان مثال، هنگامی که در مورد بهترین دستگاه اکوسالونت بحث می‌کنیم می‌توانیم مواردی مانند قابلیت‌های دستگاه، سرعت عمل، تعداد چاپ در سال و چاپ بر روی سطوح مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. در نهایت با جمع‌بندی این فاکتورها به یک معیار مشخص و قابل بیان برای این دستگاه‌ها برسیم.

با توجه به اینکه ما سالیان طولانی با دستگاه‌های چاپ مختلف کار کرده‌ایم و نحوه تعیین بهترین دستگاه اکوسالونت را به خوبی می دانیم، در این مطلب به ذکر چند فاکتور مهم و مؤثر در عملکرد این دستگاه‌ها خواهیم پرداخت و تأثیر هر کدام از آنها را در انتخاب دستگاه شرح می‌دهیم.

قیمت دستگاه اکوسالونت
قیمت دستگاه اکوسالونت
X