معرفی دستگاه فلت بد

دستگاه فلت بد (Flatbed printing machine)  یک نوع از انواع دستگاه های چاپ دیجیتال به شمار میرود که برای چاپ بر روی انواع سطوح صاف ، یکنواخت و غیرقابل انعطاف مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه چاپ فلت بد دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام از یک شیوه خاص برای چاپ استفاده خواهند کرد ، اما در همه آنها سطح کافی برای حرکت بر روی سطح انتخاب شده تعریف شده اند و برای چاپ بر روی آن سطح از شیوه جوهرافشانی استفاده می‌کند. به‌عنوان‌ مثال ، دستگاه چاپ فلت بد UV برای خشک کردن جوهر از اشعه ماوراءبنفش استفاده می‌کند و جوهر آن بلافاصله خشک می‌شود.

دستگاه فلت بد یک انتخاب بسیار عالی برای چاپ بر روی انواع سرامیک و شیشه محسوب می‌شود و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های قدیمی است.

این دستگاه قابلیت چاپ بر روی مواد مختلفی همچون سرامیک ، سنگ ، فلز ، آلومینیوم ، کاشی ، آکریلیک، تخته چوبی و نئوپان ، چرم و پلکسی گلاس را دارد.

برای دریافت قیمت دستگاه چاپ فلت بد بایستی ابتدا از درخواست فرم قیمت دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید و اطلاعات تماس خود را وارد کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مشاوره و قیمت دستگاه چاپ فلت بد را در اختیار شما عزیزان بگذارند .

دریافت لیست قیمت دستگاهها و ماشین آلات

میتوانید بر روی تلگرام لیست قیمتها را دریافت نمایید

لطفا در تلگرام به این شماره پیام دهید 09353334631(فقط پیام)

چگونه لیست قیمت دستگاه‌های چاپ فلت بد را به دست بیاوریم

گاهی برای ما اهمیت بالایی دارد که قیمت دستگاه فلت بد a3 را با قیمت دستگاه فلت بد a4 مقایسه کنیم و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنیم، اما برای این مورد لازم است که لیست قیمت دستگاه‌های چاپ فلت بد را به شیوه‌های مختلف به دست بیاوریم. برای این کار ممکن است دست به دامان شیوه‌های مختلف شویم که برخی از آنها به روش‌های حضوری بوده و در برخی دیگر باید از طریق تلفن یا اینترنت اقدام کنیم.

برای برخی از افراد، اندازه کارگاه بسیار مهم است و مشخص می‌کند که از چه اندازه‌ای از دستگاه‌ها می‌توانند استفاده کنند. برای این افراد، قیمت دستگاه چاپ فلت بد کوچک با دستگاه فلت بد صنعتی تفاوت بسیاری دارد و مشخص می‌کند که بودجه راه اندازی آن‌ها به چه صورت باشد. این افراد اگر به سیستم‌های پیشرفته مانند اینترنت دسترسی نداشته باشند، می‌توانند از طریق تلفن یا به صورت حضوری به محل شرکت مراجعه کنند.

برخی ترجیح می‌دهند که لیست قیمت چاپ فلت بد را به صورت حضوری از شرکت دریافت کنند و در همان جا دستگاه را مورد بررسی قرار دهند. مثلاً این افراد ممکن است با دستگاه فلت بد ارزان یا دستگاه فلت بد ایرانی مواجه شوند و برای آنها جالب باشد که وضعیت این دستگاهها به چه صورت است. به همین دلیل خیلی راحت به محل شرکت یا بخش فروش آن مراجعه کرده و لیست قیمت دستگاه‌های چاپ فلت بد را دریافت می‌کنند.

روش گرفتن لیست قیمت دستگاه فلت بد در مورد افراد مختلف متفاوت از و گروه سوم احتمالاً از روش اینترنتی استفاده می‌کنند. در روش اینترنتی، فرد وارد سایت شرکت شده و با عضویت در آن وب سایت، می‌تواند لیست قیمت دستگاه‌ها از جمله قیمت دستگاه چاپ فلت بد دست دوم و قیمت دستگاه چاپ فلت بد ساخت ایران دریافت کند. روش اینترنتی بسیار ساده‌تر است و معمولاً شرکت‌های فروشنده این دستگاه‌ها استفاده از این روش را ترجیح می‌دهند.

X